Elżbieta Kornet

Elżbieta Kornet

lekarz stomatolog, specjalista II stopnia protetyki stomatologicznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista drugiego stopnia protetyki stomatologicznej i pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym. Zamiłowania i hobby: morskie żeglarstwo jachtowe, narciarstwo alpejskie, turystyka rowerowa po najbliższej okolicy, dobra książka i dalekie podróże.

Grażyna Johaniuk

Grażyna Johaniuk

lekarz stomatolog, specjalista pierwszego stopnia stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym. Od 1995 roku jest specjalistą pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów:chirurgią, stomatologią zachowawczą, leczeniem przyzębia, protetyką.

Marta Horostycka

Marta Horostycka

lekarz stomatolog, specjalista pierwszego stopnia stomatologii ogólnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdansku. Jest lekarzem z dużym doświadczeniem zawodowym, specjalistą pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów: chirurgią, stomatologią zachowawczą i protetyką.

Iga Nowogrodzka-Kornet

Iga Nowogrodzka-Kornet

lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą dorosłych pacjentów i dzieci, stomatologią estetyczną, endodoncją i chirurgią. Stale podnosi swoje kwalifikacje uzestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Zamiłowania: turystyka rowerowa, narciarstwo alpejskie i dobra książka.

Marcin Kornet

Marcin Kornet

lekarz dentysta

Absolwent Wydziału Lekarsko Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie rezydent w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie gdzie robi specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, chirurgią stomatologiczną, protetyką i implantologią. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo - Twarzowej. Hobby i zamiłowania: żeglarstwo jachtowe (także morskie), motorowodniactwo i narciarstwo alpejskie.

Asystentki stomatologiczne

Ewa Molas

Ewa Molas

Joanna Piątek

Joanna Piątek